Kauflex

Teknik Operasyonlarımız

screen-shot-2016-11-27-at-9-17-17-pmMühendislik;
Müşteri talepleri ile oluşturulan ürün dosyaları hazırlanır ve bu bilgiler ışığında AutoCad programında kalıp ve aparatların tasarımları ve resimleri oluşturulur. Tüm deneme, ön seri ve seri üretimler dökümante edilir ve istenilen veriler ile numuneler müşteriler ile paylaşılarak gerekli onaylar alınır.


urun2Malzeme Ar≥
KAUFLEX®, kauçuk ve plastik sektöründeki bilgi birikimi ve uzman Ar&Ge ekibi ile yüksek donanımlı malzeme laboratuarında karışım tasarımları yapar ve mevcut ürünlerin performansını inceler. Farklı bu bilgiler ERP sisteminde tutularak izlenebilirliği sağlanır.


urun3Karışım;

KAUFLEX®, farklı tür polimerlerden karışım hattında formüler hazırlar. Karışımlar müşteri taleplerine uygun olarak hazırlanan formüllerle gerçekleştirilir. Karışım için belirlenmiş formüllerdeki belirtilen hammaddeler otomatik olarak tartılır. Bu işlem el değmeden yapılır, sonrasında kullanılacak miktarlar paketlenerek karışım deposunda stoklanır. Tüm bu süreçler iş bitiminde raporlanarak izlenebilirliği sağlanır.


urun4Ekstrüzyon; 

Farklı özelliklerde hazırlanan bir, iki yada üç kauçuk karışımı hortum ekstrüzyon hattında gerekirse farklı tip ve uygulamalarda kullanılabilecek bir hortum haline dönüştürülür.


urun5Vulkanizasyon; 

Hortumlar formül yapılarına ve malzeme cinsine göre farklı sıcaklıklarda basınçlı kaplarda vulkanize edilir.


urun6Örme; 

Basınçlı kapta (Otoklav) vulkanize edilen hortumlar, örgü makinelerinde metal tel veya tekstil türevi iplerle örülerek güçlendirilir, dayanıklılığı ve sızdırmazlıkları artırırlar.

If you’re a college student with many assignments to complete and you’re wondering which is the most suitable online paper writing service. Before you hire an online writing service, there are many things you should consider. These businesses are trusted in the field as they have helped many delighted customers. Before you choose a paper writing service company check out reviews, and look through examples. This list contains the best online writing services for college students to make your search easier.